Telefonla Randevu - 168 Çağrı Merkezi

Hastanemiz Hakkında

Kızılay Kartal Hastanesi

VİZYONUMUZ

   Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini artırmak için; hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak, verilen hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

 

MİSYONUMUZ

   Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinmelerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı günün teknolojisine uygun kalitede ve standartta sunmak.

 

POLİTİKA

   Gelişmiş  tıbbi donanım ve eğitimli personel ile hastalarımızın kendini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda, bilgili, güler yüzlü özveri ile çalışan  uzman kadromuzla; kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmaktır.

 

 

   Hastanemizde; 30 Doktor, 1 Başhemşire, 10 Hemşire, 1 Odyometrist, 1 Fizyoterapist, 1 Sağlık Memuru, 5 Laboratuvar Teknisyeni, 4 Röntgen Teknisyeni,  1 Anestezi Teknisyeni, 83 İdari personel olmak üzere 143 kişi görev yapmakta olup; günlük 800 civarında hastaya hizmet verilmektedir.

 

 

  • Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği/Doğumhane/Ameliyathane hizmetlerimiz 24 saat devam etmektedir.

 

  • Çocuk Hastalıkları Polikliniğimiz hafta içi saat 23:00'a kadar hizmetinizdedir.

 

  • Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitemiz, Ozon, Hacamat, Mezoterapi ve Proloterapi alanlarında hizmete başlamıştır.

 

SGK mensuplarına ve ailelerine ayrıca anlaşmalı olduğumuz banka ve sigorta mensuplarına ve ücretli hastalara hizmet verilmektedir.

 

 

Hastane ve Tıp Merkezlerimiz