Telefonla Randevu - 168 Çağrı Merkezi

Hastanemiz Hakkında

Kızılay Kartal Hastanesi

VİZYONUMUZ

Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini artırmak için; hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, temiz bir ortamda sağlık hizmeti sunmak, verilen hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

 

MİSYONUMUZ

Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinmelerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesini sağlamak amacıyla; sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı günün teknolojisine uygun kalitede ve standartta sunmak.

 

DEĞERLER

Gelişmiş  tıbbi donanım ve eğitimli personel ile hastalarımızın kendini güvende hissedebileceği, hasta haklarına saygılı bir ortamda, bilgili, güler yüzlü özveri ile çalışan  uzman kadromuzla; kaliteden ödün vermeden, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak yasal mevzuatlar çerçevesinde sürekli iyileşen ve gelişen bir sağlık hizmeti sunmaktır.

 

Hastanemizde; 42 Doktor, 1 Başhekim, 1 Başhemşire,1 Psikolog, 20 Hemşire, 4 Ebe, 1 Sağlık Memuru, 1 Fizyoterapist, 1 EEG/EMG Teknisyeni, 3 Anestezi Teknisyeni, 1 Odyometrist,  4 Röntgen Teknisyeni, 5 Laboratuvar Teknisyeni ve 50 idari personel olmak üzere 135 kişi görev yapmakta olup; günlük ortalama 600 hastaya hizmet verilmektedir.

 

* Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği/Doğumhane/Ameliyathane hizmetlerimiz 24 saat devam etmektedir. 

Çocuk Hastalıkları Polikliniğimiz hafta içi saat 23:00'a kadar hizmetinizdedir.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitemiz, Ozon, Hacamat, Mezoterapi ve Proloterapi alanlarında hizmete başlamıştır.

 

SGK mensuplarına ve ailelerine ayrıca anlaşmalı olduğumuz banka ve sigorta mensuplarına ve ücretli hastalara hizmet verilmektedir.

 

KARTAL HASTANESİ;

- KY.PR.08 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ PROSEDÜRÜ için tıklayınız.

- KU.YD.01 ORGANİZASYON ŞEMASI için tıklayınız.

- KY.YD.01 KALİTE YÖNETİMİ ORGANİZASYON ŞEMASI için tıklayınız.

- HB.YD.02 HASTA VE ZİYARETÇİ BİLGİLENDİRME FORMU için tıklayınız.

Hastane ve Tıp Merkezlerimiz