Telefonla Randevu - 168 Çağrı Merkezi

 Türk Kızılayı Sağlık Grubu Kızılay İyilik Koşusunda Yerini Aldı

Türk Kızılayı Iyilik Koşusunun startını Belediye Baskani ve Genel Baskanımız Dr. Kerem Kınık 15 Mayis 2016 Saat 10:00'da  İstanbul / Pendikde verdi. 

Kızılay İyilik Koşusuna destek veren herkese teşekkürlerini ifade eden Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, “İstanbul’da güzel bir günde 1500’ü aşkın sporcunun katılımıyla Kızılay İyilik Koşusunu gerçekleştirdik. 89 yaşındaki Erdoğan amcamızla beraber koştuk. Bu defa İstanbul’da düzenlenen koşuyu kasım ayında ilk defa Ankara’da başlatmıştık. Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep olmak üzere toplamda dört ilimizde planladığımız bu etkinlikle iyiliğe dikkat çekmeyi, sivil topluma dikkat çekmeyi amaçladık. Pendik Belediyesi İstanbul Büyükşehir Spor AŞ ve Atletizm Federasyonuna da katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kızılay olarak İyilik Koşusunu marka haline getireceğiz. Dünyada ismi anılan güzel bir koşu olacak.” dedi.

Türk Kızılayı Sağlık Grubu Kartal Tıp Merkezi Başhekimi Op. Dr. Dilek Öztürk, Sistemler Müdürü Şefik Öztürk ve Sağlık Grubu çalışanları yarışta yerini aldı.

Hastane ve Tıp Merkezlerimiz